Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Pomyślnie udało nam się dotrzeć do mety – 24 czerwca na szkolnym boisku pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022 i powitaliśmy upragnione wakacje. W obecności Wójta Gminy Damasławek i zaproszonych gości odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. Z murami naszej szkoły pożegnali się absolwenci trzech klas ósmych Szkoły Podstawowej oraz klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia. Najlepsze wyniki na świadectwach końcowych uzyskały Eleonora Wojciechowska z klasy 8a oraz Wiktoria Sokołowska z klasy 3BS, które zgodnie z tradycją otrzymały upominki od pana Cypriana Wieczorka. Sztandar szkoły przejął nowy poczet w składzie: Mikołaj Komasa, Natasza Pikula, Wiktoria Woźniak, Adam Kalka, Julia Eliasz i Nadia Eliasz. Wręczono też tradycyjne piastowskie denary dla najlepszych i najsympatyczniejszych uczniów oraz absolwentów.
Gratulujemy wszystkim osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych na nowym etapie edukacji. Mamy też uzasadnioną nadzieję, że niemała grupa absolwentów będzie kontynuowała naukę w naszej szkole.

« z 2 »
« z 2 »
  Facebook  Facebook 
Skip to content