AktualnościStrefa ucznia

Święto Szkoły i Dzień Dziecka 2022

W tym roku udało nam się urządzić całkiem huczne obchody podwójnego święta naszych uczniów. Tym razem motywem przewodnim była woda, dlatego nasza szkoła zamieniła się w Wodny Świat. Uczniowie ozdobili drzwi swoich sal lekcyjnych w tej tematyce. Poza tym były stoiska z pysznymi ciastami i napojami (serdeczne dzięki dla rodziców), grillowana kiełbaska, zawody rzędów, turniej gry w zbijaka oraz turniej piłki siatkowej, za udział w którym serdecznie dziękujemy reprezentacji z Urzędu Gminy.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i mamy nadzieję, że Wam się podobało.

« z 2 »

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z Dnia Dziecka.

A przy okazji oglądania można kliknąć na naszym szkolnym kanale „SUBSKRYBUJ” i być powiadamianym o każdym nowym filmie.
https://www.youtube.com/watch?v=fQPVjDQP2Ng

 

 

  Facebook  Facebook 
Skip to content