AktualnościNasza Szkoła

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami, zaprosili nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji na krótki program artystyczny „Ze szkołą przez wieki”. W humorystyczny sposób, dzieci przedstawiły realia szkoły prehistorycznej, szkoły w starożytnym Egipcie, średniowiecznej, epoki romantyzmu oraz szkoły w odległej galaktyce.
Program artystyczny uświetnił występ uczennicy Leny Rakocy z kl. 5b, która wykonała utwór „Kawiarenki” Ireny Jarockiej oraz Martyny Kokowskiej  z klasy 4a i Michała Przysieka z klasy 3a,  którzy zaśpiewali piosenkę „Dla nauczycieli”. W tym czasie uczniowie, obdarowali wszystkich pracowników szkoły, słodkim podarunkiem w postaci słoiczka z miodem.
Dodatkową niespodziankę, stanowił występ dziewcząt z klasy sportowej 4a, które wykonały muzyczne show z piłkami.
Program artystyczny przygotowały klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami p. Anną Pietras i p. Ingą Eliasz-Sierszulską oraz p. Żaneta Mosiek, p. Patrycja Kołcz i p. Maciej Wieczorek.

« z 2 »

 

  Facebook  Facebook 
Skip to content