AktualnościNasze sukcesySamorząd Uczniowski

Dla Adama

Dzień Pyry/Dzień Chłopaka 2022
30 września połączyliśmy obchody Dnia Chłopaka z tradycyjnym Dniem Pyry, a wszystko zostało spięte klamrą charytatywnych działań dla naszego ucznia – Adama. Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas, uczniami i rodzicami przygotował stoiska ze słodkościami oraz lemoniadą. Można było zakupić także ozdoby wykonane przez uczniów oraz bilety udziału w charytatywnym biegu „Krówki Biegówki”. Do tego pan Stanisław Kalka dostarczył imponującą ilość pysznych miodów. Rodzice zorganizowali cieszącą się wielką popularnością loterię fantową, a pani Gola zapewniła dodatkową atrakcję w postaci rzutu podkową. Naszą akcję wsparł także Urząd Gminy oraz strażacy. Pojawiły się także przedszkolaki, które wykupiły bilety udziału w biegu charytatywnym. W pierwszym biegu dookoła szkoły uczestniczyli najmłodsi uczniowie z klas 1-4 oraz gościnnie przedszkolaki. W drugim biegu na 2 km, który miał metę w parku przy kościele, udział wzięli starsi uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście, w tym rodzice oraz reprezentacja Urzędu Gminy. Bardzo dziękujemy za udostępnienie terenu do biegu panu Markowi Jóźwiakowskiemu oraz księdzu proboszczowi Grzegorzowi Iwińskiemu.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji, serdecznie i gorąco z całego serca dziękujemy. Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym, a cała akcja przyniosła imponujący efekt finansowy.