AktualnościNasza Szkoła

Pasowanie na pierwszoklasistów

W czwartek 27 października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sympatycznej uroczystości pasowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej.

Najmłodsi przedstawiciele społeczności uczniowskiej musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami przed zaproszonymi z tej okazji rodzicami i gośćmi, wśród których był Wójt Gminy Damasławek – pan Cyprian Wieczorek – oraz przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców.

Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Patrycji Kołcz oraz pani Magdaleny Rozmarynowskiej.

W poczet uczniów naszej szkoły zostały włączone dzieci z klasy 1a, których wychowawczynią jest pani Renata Tończyk oraz z klasy 1b, którymi opiekuje się pani Katarzyna Kuliberda.

Oczywiście uczniowie uroczyście ślubowali przed sztandarem szkoły oraz zostali zgodnie z tradycją pasowani przez Dyrektora, a w nagrodę otrzymali mnóstwo upominków od Rady Rodziców, od Wójta, od Przedszkola w Damasławku oraz od starszych kolegów i koleżanek z klas drugich.

 

  Facebook  Facebook 
Skip to content