AktualnościNasze sukcesy

„Wielkanocne malowanki”

 

Kolejna edycja konkursu plastycznego „Wielkanocne malowanki” odbyła się 11kwietnia. W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas I – III naszej szkoły. Zadaniem uczestników było ozdobienie gipsowych kubków świątecznymi motywami. Konkurs zorganizowały Renata Tończyk i Alina Matysiak. Komisja konkursowa w składzie Ewa Kraska – Raczyńska, Justyna Bodus i Ewa Adasik – Danieluk wyłoniła zwycięzców w każdej kategorii.
KATEGORIA KLAS I
1. Amelia Ziętkiewicz
2. Emilia Wielgos
3. Laura Kobielak
Wyróżnienie: Weronika Witucka
KATEGORIA KLAS II
1. Liwia Michalak
2. Jowita Lenatrowicz
3. Karina Kalka
Wyróżnienie: Nikola Michalak
KATEGORIA KLAS III
1. Aleksandra Knapik
2. Lena Rolewska
3. Antonina Banaś
Wyróżnienie: Dagmara Pietrzycka
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

  Facebook  Facebook 
Skip to content