AktualnościNasza SzkołaNasze sukcesy

To jest Polska

Obecna sytuacja pandemiczna po raz kolejny nie pozwoliła nam zrealizować tradycyjnych obchodów z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nauczycielska kreatywność, technologia i nasza Szkolna TiVi, która nagrała spektakl przygotowany przez uczniów i wychowawców klas siódmych Szkoły Podstawowej i szkolnego chóru pod kierunkiem pani Żanety Mosiek. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna była pani Justyna Bodus. Układ taneczny klas najmłodszych został przygotowany przez panią Alinę Matysiak. Film został wyświetlony uczniom naszej szkoły w środę 10 listopada, a teraz zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym. Gratulujemy twórcom i wykonawcom ich filmowego debiutu i życzymy pogodnych i spokojnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

  Facebook  Facebook 
Skip to content