Pasowanie pierwszoklasistów

Uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Damasławku odbyła się 29 października. Uczniowie musieli poradzić sobie z zadaniami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski, którym opiekuje się pani Patrycja Kołcz. Oprócz wiedzy na temat szkoły pierwszaki zaprezentowały taniec oraz zaśpiewały piosenkę, czym zasłużyły sobie na pasowanie na uczniów naszej szkoły. Do występu przygotowywały ich wychowawczynie – panie Elżbieta Bogaczyk oraz Natalia Chołody. W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Damasławek – pan Cyprian Wieczorek, który wręczył słodkie upominki bohaterom uroczystości. Rada Rodziców oraz Przedszkole w Damasławku dołączyły się do życzeń oraz również przekazały słodkości. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie do szkoły oraz gratulujemy pierwszoklasistom wstąpienia w poczet uczniów naszej szkoły. Życzymy powodzenia w kolejnych latach.