Aktualności

WIELKI SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Dzisiaj –  26 kwietnia 2023 roku –  w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu otrzymali z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – Roberta Gawła zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata. Z dumą pragniemy poinformować, że tegoroczną laureatką Konkursu Języka Polskiego została uczennica klasy 8b – Natasza Pikula przygotowana do konkursu przez panią Elżbietę Maciubę. Natasza przeszła etap szkolny i rejonowy, a następnie dotarła do finału konkursu, który odbył się 25 marca w Poznaniu i uzyskała wymaganą liczbę minimum 90% punktów. Tytuł laureata uzyskało 106 uczestników wszystkich konkursów z województwa wielkopolskiego, w tym było 19 laureatów Konkursu Języka Polskiego. Oznacza to, że Natasza jest zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i zostanie przyjęta do wybranej szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.
Serdeczne gratulacje!

  Facebook  Facebook 
Skip to content