AktualnościSamorząd UczniowskiStrefa ucznia

Balik karnawałowy

Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej to dzień niezwykły, długo wyczekiwany przez naszych najmłodszych uczniów, dostarczający im wielu przeżyć i radości. Już od wczesnych godzin odbywały się przygotowania do baliku.

Dzieci przebrane  za  bohaterów znanych bajek, bawiły się w sali gimnastycznej.  Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów i różne barwne postaci z bajek, filmów i z wyobraźni…. nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Trudno było rozpoznać, kto kryje się za konkretnymi przebraniami.

Uczniów do wspólnej zabawy zachęcali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunkami: panią Magdaleną Rozmarynowską i panią Patrycją Kołcz.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

« z 2 »