AktualnościWolontariat

Akcja#KartkaŚwiątecznaDla

W grudniu wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu z opiekunką Panią  M. Kominiarek, podjęli inicjatywę działań, polegającą na wykonaniu kartek świątecznych z życzeniami  oraz ozdób choinkowych, które zostały przekazane do Ośrodka Opieki – Hospicjum w Wągrowcu oraz mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Podobowicach .

Wspólnie, pod hasłem „Akcja#KartkaŚwiątecznaDla” do akcji  przyłączyli się:
klasa Ia z wychowawcą E. Bogaczyk
klasa  Ib z wychowawcą N. Chołody
klasa IIa z wychowawcą J. Dębowską
klasa IIb z wychowawcą A. Matysiak
klasa IIIa z wychowawca R. Tończyk
klasa IIIb z wychowawcą K. Kuliberdą
klasa VIIb z wychowawcą S. Sturma
dzieci i rodzice -zajęcia kreatywne -Dąbrowa
Choć zwyczaj wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych zanika, wypierany jest przez życzenia elektroniczne, wciąż w naszym otoczeniu są ludzie, którzy nie tylko je piszą  ale chętnie otrzymują. Tym osobom zwykła kartka świąteczna, stojąca na półce przypomina, że nie są sami.
                                                                                  opiekun SKW
                                                                              z wolontariuszami