AktualnościNasze sukcesy

Brąz dla szachistów

W piątek 22 października 2021 r. w ZS nr 2 w Wągrowcu  odbyły się  Mistrzostwa Powiatu SZS w Szachach Drużynowych. Wystartowało osiem drużyn. W skład drużyny wchodziło trzech chłopaków i jedna dziewczyna. Naszą szkołę reprezentowali:  Baczyński Mateusz,  Górna Nikola,  Janik Sandra,  Jóźwiak Kacper Roman,  Kalka Adam,  Kędziora Dawid,  Komasa Mikołaj,  Kusz Jakub,  Rogaliński Tobiasz,  Szmania Paweł,  Tews Maksymilian,  Tondel Nadia,  Twardysko Martin,  Warda Nikodem i  Wielowiejski Mikołaj.

Jedna z naszych drużyn w składzie: Baczyński Mateusz, Szmania Paweł, Tondel Nadia, Warda Nikodem i  Tews Maksymilian zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy!

Uczniów z naszej szkoły do zawodów przygotowały: p. Inga Eliasz-Sierszulska i p. Anna Pietras.

  Facebook  Facebook 
Skip to content