Kolejny rok szkolny przeszedł do historii! Za nami miesiące wytężonej pracy. Dzisiejszą uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, którzy wspólnie z dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz rodzicami świętowali sukcesy naszych podopiecznych.

Niezwykle podniosłym i ważnym momentem apelu było tradycyjne przekazanie Sztandaru Szkoły. To ogromne wyróżnienie dla uczniów klas siódmych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. W skład nowego pocztu sztandarowego zostali powołani:

  • Pola Głowska
  • Lena Cholewińska
  • Anna Komasa
  • Martyna Kokowska
  • Hubert Synoradzki
  • Bartosz Kaczmarek
  • Michał Kossowicz

Serdecznie gratulujemy!

W ramach corocznego plebiscytu „Piastowskie Denary” tytuł najlepszej uczennicy szkoły zdobyła w tym roku Wiktoria Chojnowska, która wywalczyła imponującą, idealną średnią ocen 6,00! Społeczność uczniowska natomiast wybrała w głosowaniu najsympatyczniejszą uczennicę, którą została Pola Głowska oraz najsympatyczniejszego ucznia, którym został Gracjan Owecki. Gratulujemy laureatom!

Pożegnanie Klas Ósmych

Niezwykle wzruszającym elementem uroczystości było oficjalne pożegnanie uczniów klas ósmych. Podczas uroczystości zostały rozdane zasłużone nagrody i wyróżnienia dla uczniów za ich wysokie wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie szkoły.

  • Najlepszą absolwentką została Aleksandra Napierała ze średnią ocen 5,71, którą Pan Wójt Cyprian Wieczorek osobiście nagrodził, gratulując znakomitych wyników i wspaniałej postawy.
  • Przewodnicząca Rady Rodziców, reprezentując wszystkich rodziców, złożyła serdeczne podziękowania najlepszym absolwentom z każdej klasy, życząc im wytrwałości w dążeniu do celów. Nagrodę otrzymali: Aleksandra Napierała z klasy 8b i Michał Białecki z klasy 8a.
  • Pełnymi ciepła słowami swoje klasy pożegnały wychowawczynie – pani Agnieszka Grajek oraz pani Sylwia Kaniewska. W ich przemówieniach nie brakowało pięknych wspomnień z minionych lat.
  • Pełne wzruszenia chwile towarzyszyły samym absolwentom. Uczniowie klas ósmych skierowali piękne słowa podziękowań do Dyrektora, wszystkich nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, dziękując za trud wychowania, cierpliwość, codzienne wsparcie oraz serce włożone w funkcjonowanie szkoły.
  • Tradycyjnie doceniono też serdeczność i koleżeńskość – opiekunki Samorządu Uczniowskiego wręczyły upominki dla najsympatyczniejszej absolwentki – Alicja Wronkowska oraz najsympatyczniejszego absolwenta – Wojciech Genke.

Pożegnanie Absolwentów Szkoły Branżowej

Kolejna część uroczystości również miała pożegnalny charakter. Pan Andrzej Kuberacki oficjalnie pożegnał uczniów 3 klasy szkoły branżowej, którzy tym samym zamknęli ważny rozdział swojej edukacyjnej i zawodowej drogi.

W dowód uznania dla wybitnych wyników i postawy, Pan Wójt Cyprian Wieczorek osobiście nagrodził najlepszego absolwenta, którym został Bartosz Szczepara, życząc mu sukcesów w dorosłym życiu oraz na wymagającym rynku pracy. Do tych życzeń przyłącza się cała nasza społeczność – powodzenia!

Wszystkim uczniom, absolwentom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Odpoczywajcie i wracajcie (lub ruszajcie w świat) z nową energią do działania!

Similar Posts