Konkurs „Liczydełko” dla uzdolnionych matematycznie uczniów naszej szkoły, odbył się 19 czerwca. Po raz kolejny, uczniowie klas drugich i trzecich, mieli okazję, aby wykazać się umiejętnościami rozwiązywania nietypowych zadań matematycznych o zróżnicowanym stopniu trudności. Konkurs zorganizowała Renata Tończyk.
Najlepsze wyniki uzyskali:
W kategorii klas drugich:
- Amelia Kaczmarek
- Katarzyna Kościelska
- Amelia Kuzara
W kategorii klas trzecich:
- Nikodem Paradowski
- Franciszek Synoradzki
- Filip Walinciak


